Článek Sophiina volba - William Styron

Vložit nový komentář

Přihlášení
jméno:heslo:ze serveru:
vaše jméno:
vaše www: http://*
opište kód:

Pozn.: označená pole nejsou povinná. Odkaz na www bude zobrazen pod Vašim komentářem, pokud se jedná o odkaz na blog.

Komentáře k článku: Sophiina volba - William Styron

02. 04. 2017 - 12:45

tlapka: Zrovna ji čtu a jsem dost překvapená, kolika! témat se knížka dotýká. Ve škole je prezentována jako knížka o té jedné klíčové scéně... která vedle toho všeho začíná vypadat jako epizoda.

---
tlapka.pise.cz

02. 04. 2017 - 17:04

cojuliecetla: Já jsem to taky netušila! Ještě než jsem se do knihy pustila, četla jsem v nějakém článku, že kniha není pouze o tom. Tak jsem na to byla připravená . Jinak bych knihu možná vrátila do knihovny s tím, že se asi spletli a dali mi něco jiného .

---
cojuliecetla.pise.cz

02. 04. 2017 - 12:51

chaostheory®pismenkuje.cz: Sophiina volba je super
já zrovna dočetla knížku se stejnou tematikou i podobným stylem vyprávění - Vypravečka. znáš? bylo to fajn, ale občas mi přišlo, že autorka "opisovala" právě ze Sophiiny volby... :/
a souhlas s Tlapkou - je škoda, že je kniha podávána jen o té jedné části, která je vlastně jen několik stránek tlusté knihy. jde tam o mnohem víc.

---
chaostheory.pismenkuje.cz

02. 04. 2017 - 17:07

cojuliecetla: Vypravěčku jsme měli doma, četla mamka, já jsem to nějak nestihla. A mrzí mě to, protože to všichni chválí. Prý je to hodně dobrý.
Tak velkou roli v tom hraje název. Kniha se vlastně jmenuje podle momentu, který je popisován jen v 1 odstavci. Přitom je tam tisíc jiných momentů, neméně důležitých. A taky to bude dost o filmu. Tam určitě skrouhli příběh na základní linku. I když je kniha nesmírně široká .
Já si brousím zuby na Dámu s kaméliemi, jak jsi mi doporučovala. Mám ji doma připravenou! Ale dostanu se k ní zase až za dlouho . Není z knihovny, tudíž tak nespěchá.

---
cojuliecetla.pise.cz

02. 04. 2017 - 15:40

rebarbora: Kdysi dávno jsem Sophiinu volbu zkoušela číst, ale nedočetla, nicméně jsem ráda, že jsi mi ji připomněla Možná je čas zkusit se k ní vrátit

---
rebarbora.pise.cz

02. 04. 2017 - 17:08

cojuliecetla: Tak jí dej ještě jednu šanci, třeba tě to chytne a dočteš . Hodně sil!

---
cojuliecetla.pise.cz