Profil cojuliecetla

jméno: Julie
znamení: beran
registrace od: 13. 05. 2016 (523 dnů)
počet zobrazení profilu: 168x

Kde všude mě najdete?

Moje Databáze knih: http://www.databazeknih.cz/uzivatele/iluliacross-60333
Instagram: @cojuce

Pokud byste mi chtěli napsat soukromou zprávu, můžete na tento email: hroznetajne@seznam.cz

Něco o mně

Jmenuji se Julie. Studuji vysokou školu. Chovám zakrslého králíka, bydlím v malé vesničce a za domem mám pole. Mám ráda knihy, králíky (ty živé), jídlo, kreslení, procházky v přírodě a psaní svých dvou blogů. Jsem taková normální holka, co moc ráda čte knížky.

Něco o tomto blogu

Teto blog jsem pojala jako čtenářský deník. "Recenze" píši stručné, ale výstižné. Důležité jsou pro mě pocity, které ve mně knihy zanechají. Založila jsem si tento blog především pro sebe, abych nezapomněla na spoust knih, které jsem přečetla. Budu velice ráda za Váš komentář či připomínku.

Něco o knihách

Čtu cokoliv, nestraním se žádnému žánru. Příliš nevyhledávám scifi literaturu, ale neštítím se jí. Jsem otevřena novým knihám i staré dobré klasice. Čtu všude a pořád. Kupuji si pouze ty knihy, do kterých chci investovat a o kterých vím, že se k nim vrátím. 90 % své četby si půjčuji v nedaleké knihovně, která je velice dobře zásobená.

Uchvátí mě dobře vypracované postavy, kvalitní psychologizace, napínavý příběh a nové myšlenky. Potřebuji u knihy něco zažít, něco nového se dozvědět nebo něco nového pocítit.

PROSÍM

Veškerý text ve článcích včetně anotací je můj, nikdy nic nekopíruji.

Kromě obrázků titulních obálek jsou všechny fotografie knih také moje vlastní. Prosím o nekopírování textu či fotografií.
Děkuji.