Článek Shrnutí čtenářské výzvy 2016

Vložit nový komentář

Přihlášení
jméno:heslo:ze serveru:
vaše jméno:
vaše www: http://*
opište kód:

Pozn.: označená pole nejsou povinná. Odkaz na www bude zobrazen pod Vašim komentářem, pokud se jedná o odkaz na blog.

Komentáře k článku: Shrnutí čtenářské výzvy 2016

27. 12. 2016 - 18:40

chaostheory®pismenkuje.cz: Super clanek. Mam rozepsany stejny, ale k uprave a zverejneni se dostanu az kolem Silvestra
Z tveho seznamu jsem cetla jen HG (supr!) a Memento (to uz si moc nepamatuju, je to davno).
Vyzva na 2017 vypada uplne dokonale, jeste mnohem lepe nez tato

---
chaostheory.pismenkuje.cz

27. 12. 2016 - 19:40

cojuliecetla: Děkuju Chaosko ! Článek mi dal docela zabrat, hodně klikání . Na ten tvůj jsem moc zvědavá. Už jsi nám dlouho nic nenapsala . Nebo se mi to jen zdá?
Nová výzva je každým dnem lepší a lepší, i to postupné odtajňování je zajímavé . Už se těším, až se do toho vrhnu!!!

---
cojuliecetla.pise.cz

28. 12. 2016 - 12:57

jurtanimo: Pěkné shrnutí - jsi fakt dobrá Asi novou výzvu zkusím taky,ale jsem zvědavá,nestli tich dvacet knížek za rok stihnu. Řekla bych, že se mi to ještě žádný rok nepovedlo, tak uvidíme. Třeba mi pomůže, že si budu moct vést statistiku a že uvidím, kolik toho musím ještě splnit

---
jurtanimo.pise.cz

28. 12. 2016 - 13:56

cojuliecetla: Děkuju . Já knih přečtu víc než dvacet, to jako není problém. Ale chápu, že ne každý na to má čas. Zkusit můžeš, nic za to nedáš a třeba narazíš na nějakou novou knížku, kterou bys jinak nečetla. Jo jo, jak je tam krásně vidět, kolik toho ještě zbývá, to je fajn!

---
cojuliecetla.pise.cz

28. 12. 2016 - 15:47

rebarbora: Páni, ty jsi rychlík! Já si dávám čas na dočtení ještě do začátku ledna - koneckonců začínala jsem taky někdy kolem desátého nebo tak Ale plných dvacet bodů mít splněno určitě nebudu, to vím už teď

---
rebarbora.pise.cz

28. 12. 2016 - 18:48

cojuliecetla: Tak nějak jsem to doklepala, ani nevím jak se mi to povedlo . Stejně jsem si četla knihy, které jsem chtěla a některé mi prostě pasovaly do výzvy. Uvidíme, jak na tom budu s výzvou pro 2017, koukala jsi? Půjdeš do toho?
Tak ono se nic nestane, když to nesplníš, je to jenom pro tvoje potěšení, tak co .

---
cojuliecetla.pise.cz

28. 12. 2016 - 22:19

tlapka: Krása, tolik sečtělých lidí a inspirativních knih pohromadě.
Já ještě pořád otálím, jestli do toho konečně jít nebo ne. Pokud nastoupím do školství, měla bych se věnovat co největším klasikám a napasovat je na tyhle požadavky, to by byla výzva na druhou.

---
tlapka.pise.cz

30. 12. 2016 - 12:07

cojuliecetla: No že jo?! Ani jsem nevěděla, že se tu tolik lidí účastní výzvy! To je kráása!

Tak jestli víš, že by tě to stresovalo nebo nebavilo nebo omezovalo, tak bych to nehrotila. Ale mě docela baví hledat si knížky podle zadání, odškrtávat si to a tak . Na některé úkoly bys klasiku napasovala na 100 %. Ale třeba takovou knihu vydanou v roce 2017? Holka, to nevím nevím .

---
cojuliecetla.pise.cz

31. 12. 2016 - 16:10

boudicca: Knihy Kulička a Krysař se mi moc líbily. Nalákala jsi mě na Hunger Games a na Sartra a vlastně na celou výzvu 2017, což je úplně skvělá věc, jen ji vzhledem k množství literatury do školy asi zase nezvládnu.

---
by-boudicca.blogspot.cz

01. 01. 2017 - 11:28

cojuliecetla: Nalákala? Tak to jsem MOC ráda! Sartre je skvělý, ale rozhodně ne taková oddychovka jako jsou Hunger games. Tak dej potom vědět, jak se knížky líbily .
Chápu, taky se obávám, že budu muset číst spíše knihy do školy než to, co bych chtěla já sama. Ale uvidíme, třeba se to tam někam vmezeří .

---
cojuliecetla.pise.cz

01. 01. 2017 - 16:00

movies-and-tvshows®pismenkuje.cz: Super článek .-)Člověk díky té výzvě narazí na spoustu zajímavých knih, navíc jak koukám máš to hodně různorodé, což paráda .-) Já sama jsem se do výzvy pustila jen s těmi články je to na štíru, tak to budu muset doplnit, aby to bylo nějak ucelené obzvlášť když jsem výzvu dokončila, i když vypadalo že to nakonec nedám, vzhledem k té mé pauze. Knižní výzva 2017 je samozřejmostí .-)

---
movies-and-tvshows.pismenkuje.cz

01. 01. 2017 - 19:25

cojuliecetla: Mockrát děkuji . Já jsem tu výzvu dělala většinou tak, že jsem si četla co jsem chtěla a nějak jsem to potom na tu výzvu napasovala . Ale úkoly v nové výzvě 2017 vypadají hodně slibně! .
Taky jsi ji dokončila? Tak to moc moc gratuluji! Je to hezký pocit, že?

---
cojuliecetla.pise.cz

01. 01. 2017 - 21:12

movies-and-tvshows®pismenkuje.cz: Já to dělala podobně, vesměs jsem vybírala knihy z mé knihovny, takže jsem taky alespoň zmenšila to číslo nepřečtených knih I když byla spousta knih, které jsem číst chtěla a které mi do žádné kategorie nepasovaly. To rozhodně vypadají hodně dobře, je daleko zajímavější než ta minulá, ale hádám, že tak by to asi být mělo.

Ano, nakonec se povedlo a dala jsem to, někdy v listopadu jsem měla přečteno 16 knih, a i s tou pauzou jsem to nakonec dala a někdy kolem 20.prosince jsem přečetla tu poslední, takže se přece jen povedlo, takže hurááá!

---
movies-and-tvshows.pismenkuje.cz

02. 01. 2017 - 20:25

cojuliecetla: No ono se tak dělá nejlépe . Viděla jsi ty statistiky, které vydala databáze ohledně počtu lidí, kteří splnili výzvu? Je nás setsakramensky málo!!!!
Hezky, 4 knihy za měsíc, parádička!

---
cojuliecetla.pise.cz

02. 01. 2017 - 20:43

movies-and-tvshows®pismenkuje.cz: Teď jsem na to zrovna koukala, je to dost málo vzhledem k tomu kolik lidí se výzvy účastnilo :-/

---
movies-and-tvshows.pismenkuje.cz

02. 01. 2017 - 21:20

cojuliecetla: Jako je to až SMUTNĚ malé číslo . Ale je mi jasné, že se do toho spousta lidí s nadšením vrhla a potom na to třeba zapomněli... Jinak nevím .

---
cojuliecetla.pise.cz

03. 01. 2017 - 18:51

chaostheory®pismenkuje.cz: teď jsem na to koukala, a myslím, že část určitě bude tak, jak píšeš - lidi prostě zapomněli. ale myslím, že velká část si to taky psala jen tak pro sebe, aniž by to zapisovala na webovky (já to tak původně taky dělala, a nemít blog, tak to taky nenahrávám), a učitě jsou lidi, co to prostě tak rychle nestihli zadat - já tam zbytek nahrávala až 30. nebo 31.12., a opět jen kvůli článku a blogu jinak bych se na nějaké zapisování online taky vykašlala

---
chaostheory.pismenkuje.cz

08. 01. 2017 - 12:11

cojuliecetla: Jo jo, nejspíš máš pravdu. Mně to odškrtávání třeba baví. Líbí se mi vést si i seznam přečtených knih a k nim si zapisovat alespoň malé komentáře, zpětně si potom vyvolám ty pocity ze čtení .
Určitě bylo dost lidí, co si výzvu splnili jen tak pro sebe a na zapisování se vyprdli.

---
cojuliecetla.pise.cz