Článek Kečupová mračna - Annabel Pitcher

Vložit nový komentář

Přihlášení
jméno:heslo:ze serveru:
vaše jméno:
vaše www: http://*
opište kód:

Pozn.: označená pole nejsou povinná. Odkaz na www bude zobrazen pod Vašim komentářem, pokud se jedná o odkaz na blog.

Komentáře k článku: Kečupová mračna - Annabel Pitcher

10. 04. 2017 - 18:07

brutally-honest: Mi povídej o tom, že young adult knížky umí být čtivý, já s nima teď tak nějak teprv začala (po Twilight teď Hunger Games) a sice si připadám trochu divně, ale dost si to užívám :- D
Pěkně jsi tu knížku vychválila, zní a vypadá jako taková jednohubka, i když nemám moc ráda kečup :- ))

---
brutally-honest.pise.cz

12. 04. 2017 - 13:10

cojuliecetla: Jo tak to jsi začala poměrně dobře! Já nevím jak to dělají, ale prostě je to čtivý jak mrcha, člověk to musí dočíst .
Jestli zaujala, tak zkus . Já zase kečup miluju!!! Sand úplně se vším! Není nic, co by nespravila trocha kečupu .

---
cojuliecetla.pise.cz

10. 04. 2017 - 19:18

movies-and-tvshows®pismenkuje.cz: Nejvtipnější pasáž je to jak sis půjčila knihu v dětském oddělení. Je důležité, že tě pocit viny přešel potom, co jsi se nechala unášet na vlně YA literatury. Pěkné hodnocení, stejně jako pěkná recenze, jen stále nejsem nalomená Já sem tam do YA zavítám a nějak se za to nestydím, ostatně když já byla cílovou skupinou, tak ještě nikdo netušil co je YA literatura, tak si to vynahrazuji teď, i když mám pár kandidátů, které zatím nikdo nepokořil. Hledání Aljašky - John Green, Moře klidu - Katja Millay a teď nově Probuzení Simona Spiera - Becky Albertalli, tohle jsou tři tutovky, které stojí za to přečíst, tak kdybys třeba někdy chtěla sáhnout po YA literatuře, tak tyhle tři si přečíst zaslouží!

---
movies-and-tvshows.pismenkuje.cz

12. 04. 2017 - 13:13

cojuliecetla: Pro děti (kolem 10) ta kniha podle mě není. Viděla bych to na 14 a výš. Ono je asi těžké podobnou literaturu rozřazovat. Některou YA najdu v dospěláckém a některou v dětském. Tak nevím, podle čeho to určují.
Děkuji za pochvalu . Hledání Aljašky jsem taky četla, to se mi moc líbilo. I když ta kniha má poměrně dost odpůrců. Probuzení Simona teď čtou všichni. Nedávno stejný boom měla Kečupová mračna, pořád něco vychází. Hrůza .

---
cojuliecetla.pise.cz