Článek Vše, co jsme si nikdy neřekli - Celeste Ng

Vložit nový komentář

Přihlášení
jméno:heslo:ze serveru:
vaše jméno:
vaše www: http://*
opište kód:

Pozn.: označená pole nejsou povinná. Odkaz na www bude zobrazen pod Vašim komentářem, pokud se jedná o odkaz na blog.

Komentáře k článku: Vše, co jsme si nikdy neřekli - Celeste Ng

25. 06. 2017 - 20:57

flagg: Napsala jsi to tak poutavě, že si jí snad přidám na svůj reading list
Mně se naopak tahle Odeonská edice vždycky líbí...nemůžu si pomoct je ale na tom krásně vidět, že co čtenář, to jiný názor i když přesně jak říkáš, obálka a celkový vzhled knihy má být až druhořadý... ale já jsem prostě sucker for covers

---
flagg.pise.cz

26. 06. 2017 - 08:46

cojuliecetla: Jé, tak to jsi mě moc potěšila !
Odeonská edice má velkou spoustu nadšenců někteří si knihy kupují právě proto, že k sobě designově pasují. Nic proti tomu nemám, ale mně osobně se to prostě moc nelíbí . Obálky samozřejmě taky miluju, ale už se mi taky stalo, že obálka bylo to jediné, co se mi na knize líbilo, zbytek hrůza .

---
cojuliecetla.pise.cz

26. 06. 2017 - 12:02

tlapka: To se ti nedivím, mně se ta obálka na první pohled taky nelíbí, ty pruhy... kdyby aspoň v méně křiklavé barvě. Umění, no...
Podle názvu jsem si říkala, že ses asi pustila do nějaké psychologické příručky, ale tohle vypadá ještě lákavěji.

---
tlapka.pise.cz

26. 06. 2017 - 13:46

cojuliecetla: Hlavně takhle dělají úplně všechny obálky, to mě na tom štve. Sice hned na první pohled poznáš kým byla kniha vydaná, ale jedna je jak druhá.
Je to vlastně psychologické . Myslím, že spoustě lidem se to nebude číst dobře. Třeba takovým těm maminkám, co chtějí ze svých dcer lékařky a tak podobně .

---
cojuliecetla.pise.cz

26. 06. 2017 - 19:03

brutally-honest: Teda! Zrovna včera jsem na tuhle edici koukala a říkala si, jak mě knížky z ní vždycky vizuálně zaujmou, protože v ní vychází H. Murakami, a to jsou moje srdcovky. Ale je fakt, že pak vždycky čekám, že je to taky něco známého a/nebo úžasného, a už se mi taky stalo, že byla jedna knížka z téhle edice celkem kravina. :- D A přímo téhle knížky jsem si včera taky všimla, tak se to s tvojí recenzí hezky sešlo, alespoň už vím, co je zač. :- )

---
brutally-honest.pise.cz

27. 06. 2017 - 07:34

cojuliecetla: Vlastně docela zaujmou, to máš pravdu. Zároveň hned víš, kam patří. Ale nikdo mi to nerozmluví, mně se ty pruhy prostě nelíbí . Murakami je fajn! Poslouchala jsem ho zatím jen audio, ale hodně mě zaujal .
Tak to je super, děkuji!

---
cojuliecetla.pise.cz