Článek Sedmilhářky - Marika Šoposká, Berenika Kohoutová

Vložit nový komentář

Přihlášení
jméno:heslo:ze serveru:
vaše jméno:
vaše www: http://*
opište kód:

Pozn.: označená pole nejsou povinná. Odkaz na www bude zobrazen pod Vašim komentářem, pokud se jedná o odkaz na blog.

Komentáře k článku: Sedmilhářky - Marika Šoposká, Berenika Kohoutová

24. 07. 2017 - 19:37

atraktivnistrasilka: No čekala jsem, jak se to (ne)bude líbit lidem, které trošičku (byť třeba jen po internetu) znám. Knihu jsem nečetla, ale měla jsem tu čest nahlédnout v knihkupectví. Řekněme, že jsem byla velice rozpačitá už po prvních pár větách, které jsem četla. Připadá mi to celé takové trochu vulgární a zbytečné. Souhlasím s tvou recenzí.

---
atraktivnistrasilka.pise.cz

26. 07. 2017 - 09:14

cojuliecetla: No já jsem si knížku rezervovala přes internet do knihovny, takže jsem si jí moc neprohlížela, trošku zajíc v pytli. Kdybych ji před tím měla v ruce, tak ji asi nakonec nevezmu. Ale hele, nakonec jsem to dočetla. Kdyby to byl úplný paskvil, tak to šlehnu do kouta rovnou .
Děkuji Ti moc za komentář!

---
cojuliecetla.pise.cz

24. 07. 2017 - 21:04

brutally-honest: Trochu jsem se zmátla, proč to pojmenovaly stejně jako český překlad Big Little Lies? Malinko mi vstaly chlupy hrůzou, hovorová ani obecná čeština mi nevadí, ale ten styl zní celkem hloupoučce. Slovo "zbytečná" tu knížku asi dost vystihuje :- )

---
brutally-honest.pise.cz

26. 07. 2017 - 09:14

cojuliecetla: Hloupoučce. To jsi vystihla .

---
cojuliecetla.pise.cz

25. 07. 2017 - 08:38

adil: Vulgární slova nejhrubšího zrna do knížek nepatří a vůbec, když je jejich autorkou žena ? Styděla bych se, navíc když jsou obě dvě veřejnosti známé, třeba se chtěly víc zviditelnit

---
adil.pise.cz

26. 07. 2017 - 09:16

cojuliecetla: Ale tak i vulgární slova jsou slova a kolikrát to dokážou pěkně okořenit. Nic proti nim. Ale čeho je moc, toho je příliš. Všeho s mírou, že .
To máš pravdu .

---
cojuliecetla.pise.cz